B5

Průmyslový vysavač Sibilia S10E ve společnosti Bombardier
Průmyslový vysavač Sibilia S10 (37kW) s výklopným zásobníkem na podvozku Tatra

B5

Vysavače série B jsou konstruované speciálně pro použití v textilním průmyslu na rychlé vysátí kousků a odpadu z tkalcovských stavů, přádelen, stáčecích a mykacích strojů.
Vysoký sací výkon je zajištěn vysokoobjemovými čerpadly Sibilia, která zachovávají vysoký průtok i v obtížných podmínkách a současně výrazně zhutní odsávaný materiál a zmenší původní objem až o 80 %.
Ve stroji lze použít zesílený filtrační koš a perforované plastové sáčky, které slouží současně k přímému balení odpadního materiálu a jeho úspornému uložení.
Robustní konstrukce, odolné čerpadlo a výkonný třífázový motor umožňují nepřetržitý provoz vysavače. Stroje jsou mobilní, mají dlouhou životnost. Stupeň elektrické ochrany IP 54, odolný přívodní kabel délky 4 m. Lze napojit sací hadici až 50 m dlouhou.
Připojení předseparátoru omkapacitě 90 – 160 l umožní vysávání kapalin a jiných materiálů, které lze pytlovat. Vysavač B5 se používá jako sací jednotku k centrálnímu odsávání. Umožňuje instalovat sací výstupy na kterémkoliv místě v dílně. Odpad je vysáván do filtrační komory, kterou lze nahradit jutovými pytli pro další skladování materiálu.

 

 

TECHNICKÁ DATA 

  B5 /centrální vysavač/
Výkon (kW)               
15
Max. podtlak (DaPa) 7000
Průtok vzduchu (m3/h)
760
Čerpadlo      
rotační dmychadlo
Zásobník (l)
400
Průměr sací hadice (mm)
70
Cyklóna ne
Hlavní rukávový filtr (cm2) 26000
Bezpečnostní filtr (cm2)
11400
Filtrační koš kovový
Rozměry (d/š/v - mm)  1500 x 870 x 1590
Hmotnost (kg) 605

 

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ 

Stroje jsou dodávány bez příslušenství, které lze v závsislosti na konkrétním použití vybrat z širokého sortimentu průměru 45/70 mm společného pro všechny vysavače Sibilia.


Modely série B lze dodat v následující konfiguraci:

 

  • verze do výbušného prostředí
  • s košem na separaci agresivních a nebezpečných materiálů
  • s předseparátorem 90 l na kapaliny, kalů apod.
  • s ovládacím panelem 24 V